Firmamız Hakkında

Onur Kimya İlaç Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti.

1980 yılında İstanbul'da kurulan firmamız Türkiye’de ilaç dolum ve ambalajlama sektöründe faaliyet gösteren, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı G.M.P’li Üretim yeri izin belgesi bulunan, sekonder ambalajlama faaliyeti olarak majistral hammadde ve dolum ambalajlama yetkisi olan ilk izin belgesine sahip olma özelliği taşımaktadır.

Ayrıca kendi bünyemizde gerekli tüm testleri yaptıktan sonra bağımsız kuruluş Nanolab Ar&Ge labaratuarları ile güvenirliliği bir kez daha teyit etmekteyiz.

Ham madde satışı dışında yem premiksi, gıda, ilaç ve kozmetik kimyasalları alanlarında üretimin ilk anından ürün ambalajlamaya kadar olan son süreci titizlikle takip ediyor, belgelendirilmiş kalite standartlarımızla hizmet veriyoruz.

3000m² kapalı alana sahip fabrikamızda her katı ve bölümü ayrı ürün gruplarına ayrılmış olarak uzman ekibimiz tarafından yem premiksi, gıda, ilaç ve kozmetik üretimleri yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve kaliteden taviz vermeyen şirketimiz birçok farklı kimyasal maddenin ithalini ve ihracatını yaparak stoktan satış yapmaktadır. Ayrıca özel kimyasallar müşteri talepleri doğrultusunda ithal edilerek en kısa sürede teslim edilmektedir.

Sürekli gelişim hedefi doğrultusunda kimyevi maddeler, gıda kimyasalları, ilaç hammaddeleri, kozmetik ve laboratuvar malzemeleri satış, üretim ve dolumunda sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmekteyiz.

Sektörün öncüsü olan firmamız ürünlerini en iyi ve uygun şekilde en kısa zamanda teslim ederek müşterilerinin takdirini almış, ilk günkü hizmet anlayışını bir gelenek olarak devam ettirerek çalışmalarını sürdürmektedir.

 

HORSE EXTRA

Onur Kimya İlaç Sanayi firması bünyesinde 2020 yılında sektöre giren T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’dan Yem İşletmesi onaylı HORSE EXTRA, uzman ekibi ve veterinerlerin bilimsel çalışmaları ile atların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak üretilmektedir.

HORSE EXTRA ürün portföyünü her geçen gün genişleterek kaliteli ürün içerikleri ve çeşitleri ile kısa sürede Türkiye’nin en çok tercih edilen tamamlayıcı yem katkı premiksi markası olmuştur.

Ayrıca, HORSE EXTRA Türkiye’nin yanı sıra Dünya’nın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.